tanga s zlava
20. marca 2022

Spodné prádlo: Tanga s, open tanga, sexi tangá…

Od Michal

Tango nohavičky sa stali nesmierne obľúbenými, a my Vám prinášame aktuálne akcie a zľavy, ale ste nielen sexi vyzerali aj nejaké to euríčko ušetrili…Predstavíme si sexi tangá, open tangá či najpredávanejšie tanga s – na malé riťky 🙂 Pozrite si aktuálnu ponuku.

saxana tanga

TIP: ak sie neviete vybrať správnu veľkosť pozrite si tabuľku veľkostí TU

Tanga veľkosť s

Najpredávanejšie a najobľúbenejšie tangá sú práve tie najmenšie – tango nohavičky veľkosti s. Vyberte si aj vy nejaké, aby ste vyzerali sexi ale aj pohodlne. Prezrite si akčnú ponuku, a určite vám niektorý kúsok padne do oka…

Vyhľadávanie: tanga →

čipkovane tango nohavičky
sexi pradlo saxana

Open tanga / tanga s otvorom

Pre tie z vás, ktoré hľadáte spodné prádlo na výnimočnú príležitosť vyberáme open tangá. Tieto sexi a odvážne kúsky nenechajú chladným žiadneho muža, ktorý ich na Vás zbadá. Vyzývavé sety – hlavne v čiernej a červenej farbe sa tešia mimoriadnej obľube.

open tanga

Doprava zadarmo

Objednajte si za sexi kúsky v minimálnej hodnote 40€ a dopravu máte zadarmo. Prípadne si pozrite MEGAVÝPREDAJ a ušetrite až 40%.

Saxana

Eshop saxana je tá správna voľba ak hľadáte seriózneho partnera. Partnera zo sveta spodného prádla. Tisíce produktov skladom a skvelé akcie. Zaručene si niečo vyberiete.

saxana