12. júna 2022

Relleciga

Od Michal

Relleciga patrí k popredným eshopom zameraným na predaj plaviek. Je jedno, či hľadáte jednodielne či dvojdielne plavky, pánske či dámske…V ponuke určite nájdete to, čo hľadáte. Samozrejme odporúčame pozrieť aktuálne akcie a využiť dopravu len za 1,99€.

Nakoľko doprava v eshope relleciga stojí iba 1,99€, neponúkajú dopravu zadarmo. Namiesto toho viete ušetriť na outlete a výpredaji plaviek, ktoré môžete mať so zľavou prevyšujúcou 40%. A to sa oplatí.

Poradíme, aký typ plaviek vybrať

Či už máte menšie poprsie, širšie boky a boky alebo väčšie bruško, výberom správneho strihu plaviek môžete zvýrazniť svoje prednosti. Ako si vybrať plavky a ktorým strihom sa vyhnúť?

Ktorá žena môže aspoň povedať, že sa necíti nepríjemne, keď sa musí vyzliecť do plaviek, v kúpeľoch alebo na pláži? Často sme veľmi sebakritickí, pokiaľ ide o postavu. Môžeme sa postaviť do jamy pred zrkadlom a kriticky zhodnotiť každú časť nášho tela.
Napriek tomu, bez ohľadu na vašu štandardnú veľkosť alebo tvar tela, výber správnych plaviek môže zdôrazniť prednosti a zakryť nedostatky. Aj v plavkách sa môžete cítiť sebavedomo, sexi a sama sebou.

vypredaj relleciga

Ako si vybrať plavky?


Každá postava je jedinečná, preto každej žene lichotí iný strih plaviek. Jedna žena bude vyzerať skvele v neónovom crop tope so spodným dielom brazílskeho strihu, iná zas zažiari v romantickom pastelovom trojuholníku klasického spodného strihu.

Čo je najdôležitejšie pri výbere plaviek?

  1. Pohodlie
    Sebavedomie je to najsexi, čo si môžete obliecť – pri bazéne alebo vonku. Vyberte si plavky, v ktorých vám bude pohodlne a nebudete sa príliš často upravovať, vyťahovať alebo zakrývať časti, na ktoré nie ste zvyknutá.
  2. Strihy, vzory a farby
    Vyberte si klip, ktorý dopĺňa váš typ postavy. Skúste sa dostať do popredia kriviek, na ktoré ste hrdá. Svetlé farby a výrazné strihy upútajú pozornosť, zatiaľ čo tmavé farby sú skvelé na rozptýlenie.
  3. Materiály
    Vyberajte si len plavky vyrobené z kvalitných materiálov. Všetky plavky Relleciga sú vyrobené z kvalitného strečového materiálu a niektoré plavky sú čiastočne ručne šité. Pri správnej starostlivosti vám plavky vydržia niekoľko sezón.

Tipy na výber plaviek:


Plavky by mali sedieť pohodlne.
Nemali by vás tlačiť a nemali by vám byť príliš voľné.
Mali by ste sa v ňom voľne pohybovať.
Mali by ste sa v nich cítiť dobre.
Ako si vybrať plavky podľa typu postavy?
Tak ako sa snažíme o symetriu pri kontúrovaní tváre, tak to robíme aj pri výbere plaviek. Pri výbere plaviek majte na pamäti proporcie spojené s typom vašej postavy.

Aké typy postáv poznáme?


postavička presýpacích hodín


Postavy v tvare presýpacích hodín sú proporčne symetrické. Ženy s týmto typom postavy majú plnšie prsia a širšie boky. Pás je v porovnaní s bokmi a hrudníkom úzky.

Ak máte takúto osobnosť, tak sa pri výbere plaviek nemusíte obmedzovať. Vyvážený strih plaviek nájdete takmer každý.

Postava typu hruška


Ženy s postavou v tvare hrušky majú v porovnaní s prsiami širšie boky a boky. Na vizuálne vyváženie takejto postavy sa pozornosť sústreďuje na hornú polovicu plaviek, ktorá by mala byť výraznejšia.

Nebojte sa farieb zvršku, materiálov ani výrazných detailov. Naopak, spodná polovica plaviek by mala byť menej viditeľná. Vyhnite sa bočným detailom, ako sú šnúrky.

Obrátený trojuholník


Keď stojíte hlavou dole, horná časť tela je širšia ako spodná časť tela. To znamená, že ženy s týmto typom postavy majú širšie ramená a užšie boky.
Pomocou tohto typu postavy môžete odomknúť výber spodnou časťou. Pohrajte sa s pestrými farbami a nebojte sa zaviazať na bokoch. Horná polovica by mala byť menej nápadná.

Typ jablko


Ženy s jablkovým tvarom tela sú zaoblenejšie. V tomto prípade je dôležité zvoliť strih plaviek, ktorý vizuálne vymedzí pás.

Voľte farby a strihy, ktoré opticky vytvárajú užšie pásy. Naša kolekcia viacsmerových plaviek s vyšším pásom v spodnej časti a vyberateľnými vypchávkami a odnímateľným stredom v hornej časti bude tým správnym. Pás plaviek je krásne tvarovaný a môžete ho nosiť na mnoho spôsobov.

akcia relleciga plavky

Čo ak…
Sú moje prsia v plavkách príliš malé?
Ak vám príroda nenadelila väčšie koláčiky, nezúfajte. Vyberte si hornú časť tela v žiarivejších farbách – ako plavky Marianne 3D, ktoré opticky rozšíria váš dekolt. Siahnuť môžete po vystuženom zvršku, ktorý dodáva objem a je pohodlný v samostatných plavkách.

Sú moje prsia v plavkách príliš veľké?
Vyberte si plavky, ktoré majú dostatočnú oporu. Vyhnite sa samonosným plavkám a použite nevystužené trojuholníkové, strihané alebo crop topy. Mohla by sa vám páčiť naša kolekcia Active.

Sú moje boky a zadok príliš široké?
Vaše Venušine krivky sú najviac viditeľné v jednoduchých nohaviciach plaviek. Venujte pozornosť vrchnej časti plaviek, ak nie ste spokojná so svojimi bokmi a zadkom.

Je moje brucho veľké?
Do spodnej časti siahnite vysokým opaskom a je to hit. Elegantne zakryje bruško a opticky roztiahne nohy. Mamičky po pôrode ocenia vysoký pás na spodnej polovici plaviek.

Bojím sa vyzliecť do plaviek?
Nie každá žena sa v plavkách cíti pohodlne. Nepotrebujete však veľkosť 36, dlhé nohy gréckej bohyne ani ploché bruško, aby ste sa dostali k bazénu či na pláž. Každá postava je krásna.

plavky na leto 2022

Pohrajte sa so strihmi a vzormi, aby ste našli plavky, ktoré vám budú lichotiť ešte viac. Vyberte si nádherné plavky, v ktorých sa budete cítiť úžasne a sebavedomo a užite si vodu bez obmedzení. Na Rellecige nájdete desiatky klipov pre všetky typy postáv.

Ako si vybrať plavky Relleciga?
V Relleciga si môžete plavky kombinovať tak, ako chcete. V internetovom obchode si vyberte z rôznych typov hornej časti tela (push-up, trojuholník, samonosná, crop top) a spodnej časti tela (klasická, brazílska, vysoký pás, tangá). Nebojte sa kombinovať strihy a farby.

Ak preferujete jednodielne plavky, vyberte si z našich bikín. Plavky si môžete vybrať aj podľa kolekcie – od neónových až po romantické pastelové. Neustále vám prinášame nové kolekcie a strihy, ktoré lichotia každej postave.