22. marca 2022

Planeo elektro

Od Michal

Planeo elektro, respektíve planeo.sk je jedným z popredných predajcov elektronických zariadení a doplnkov pre Vašu domácnosť.

Výhodné nákupy

Eshop planeo.sk Vám pravidelne prináša skvelé akcie a stovky tovarov v akcii. Aktuálny akciový leták nájdete TU. Okrem toho na Vás v eshope čakajú zľavy aj 45%, tak neváhajte a skúste hodiť očko na výpredajovú ponuku 👇

Planeo.sk

Predajne nájdete po celom Slovensku. Celkovo ich je 52. Výhodou predajní je fakt, že si môžete tovar objednať cez eshop, a vyzdvihnete si ho na ktorejkoľvek predajni. A to zadarmo. Ak majú Váš vysnívaný televízor na predajni v Košiciach ale vy ho chcete vyzdvihnúť na predajni v Bratislave, nieje žiaden problém. Prípadne si viete dovar doviezť a vyniesť priamo domov – čo už je drahšia záležitosť. Cena takejto služby, ktorú si môžete objednať ako : služba premium, však zahŕňa, dopravu tovaru, vynesenie, rozbalenie a zapojenie spotrebiča, a odnesenie obalového materiálu.

Túto službu ale odporúčame ak si kupujete väčší spotrebič – chladničku, práčku… a nechce sa vám riešiť požičanie väčšieho auta, otravovanie kamarátov, riešenie oškretých rohov na susedovej chodbe a podobne.

Kontakty

  •  mail:info@planeo.sk
  •  tel: +421 2 2129 6900
planeoelektro
vypredaj planeo