kompava
18. marca 2022

Kompava – doprava zadarmo

Od Michal

Pokiaľ sa pohybujete v svete fitness, športu alebo aktívneho životného štýlu, značku kompava Vám predstavovať nemusíme. Kvalitné produkty vyrobené na slovensku. Obchod odporúčame vo viacerých článkoch, s fungovaním, dopravou, komunikáciou a cenami sme spokojní. Ale keď sa pýtate: Ako sa dá získať v eshope kompava doprava zadarmo? Aj na túto otázku nájdeme odpoveď…

Obľúbené kategórie

V eshope kompava nájdete všetko čo potrebujete ak trávite nejaký ten čas vo fitku, na bicykli, či pri inom športe, a chcete dodať telu kvalitné suplementy. Nami obľúbené a odporúčané doplnky: hypofit a energofit – na doplnenie energie počas výkonu a hydratáciu. BCAAčka aby vaše utrpenie vo fitku bolo aj vidieť. A na záver náš obľúbený proteín : lactofree 90 protein, ktorý v sebe skrýva množstvo bielkovín vitamínov, minerálov a aminokyselín.

kompava doprava zadarmo

Doprava a platba v eshope kompava

Najobľúbenejším spôsobom dopravy je SPS kuriér, a ak Vám nevadí skočiť si po tovar na najbližšie výdajné miesto Packeta (zásielkovňa), tak tento spôsob je ešte lacnejší. SPS kuriéra máme za 3,90€ a Packeta za 2,50€. Odporúčame platiť prevodom alebo kartou vopred, inak je účtovaný poplatok 1€ ako dobierka. Ale čo s tou dopravou zadarmo?

Kompava – doprava zadarmo

V eshope kompava je doprava zadarmo od hodnoty objednávky vo výške 70 €. Ak ale nedosiahnete túto výšku máme pre Vás tip.

Zaregistrujte sa do vernostného programu kompava, a získate až 10% hodnoty nákupu. Systém funguje bodovo, kde za každé minuté 1€ dostanete bod v hodnote 0,10€. Tieto body viete použiť v ďalšej objednávke. Čiže ak si spravíte objednávku za 25€, získate 2,50€ a tým pádom máte dopravu pri ďalšej objednávke zdarma. Super, že?