kozmetika dermacol
3. apríla 2022

Dermacol

Od Michal

So značkou dermacol sa už určite stretla každá z Vás. Ak hľadáte kozmetiku či parfumy, určite si vyberiete zo širokej ponuky.

Výhody pre Vás

Ako získam dopravu zadarmo a iné výhody? Odpoveď je jednoduchá – zaregistrujte sa v klube krásy! Dermacol ponúka vernostný program, ktorý proste musíte využiť. Okrem toho, že pri registrácií získate kredit 4€ (čím máte v podstate dopravu zadarmo), získavate aj mnoho iných výhod, ako napríklad : nerodeninový darček, 20%né akcie pre členov klubu, či zľavový kód. Zaregistrovať sa proste vyplatí.

TIP. Novinky z rady VEGAN nájdete TU

klub krasy dermacol
klub krasy dermacol akcie

Doprava

Na stránke dermacol.sk si môžete vybrať buď osobný odber na predajniach, alebo môžete využiť dopravu packetou (Zásielkovňa). Vyzdvihnutie balíku na predajni Dermacol je zadarmo, u partnerov packeta 2,99€, a ak sa rozhodnete, že chcete balík doručiť domov, táto možnosť Vás bude stáť 3,99€. Poplatok za platbu v hotovosti kuriérovi alebo na výdajnom mieste je vo výške 1,2€. Preto odporúčame platbu kartou alebo prevodom.

Testovanie na zvieratách? NIE…

Spoločnosť Dermacol je certifikovaný výrobca kozmetiky a v súlade s legislatívou Európskej únie netestuje svoje výrobky na zvieratách. Testovanie kozmetických výrobkov na zvieratách je v Európskej únií zakázané od roku 2004. Účinnosť kozmetiky testujeme na ľuďoch. Klinické testy všetkých výrobkov Dermacol prebiehajú pod sprísnenou kontrolou Štátneho zdravotného ústavu v susednej Prahe v súlade s legislatívnymi normami Európskej únie.